The Sims 4 Logo

   
Pop-Left Pop-Up Pop-Right
The Sims 4

Menu

 
Dodatky
 
Rozšíření - Hurá do práce!
 
Rozšíření - Společná zábava
 
Rozšíření - The Sims 4: Život ve městě

 

 
Herní balíček
 
Herní balíček - Únik do přírody
 
Herní balíček - Návštěva v lázních
 
Herní balíček - Jdeme se najíst
 
Herní balíček - Upíři

 

 

 

TOPlist

 

 
 

 

DeadKarlos | 24. 8. 2017

Krystal Kolekce - Batolata

The Sims 4: Batolata ObalThe Sims 4: Kolekce Batolata IkonaThe Sims 4: Batolata (TS4: Toddler Stuff) je dvanáctá Kolekce pro The Sims 4, která byla vydána 24. srpna 2017 za cenu 9.99 €.

Dopřejte svým batolatům nové způsoby, jakými mohou vyjádřit svou osobnost, zbavit se přebytečné energie a najít si nové kamarády s kolekcí The Sims 4 Batolata. Oblékněte své malé Simíky do rozkošného oblečení a vytvořte jim krásné účesy. Pomocí barevných dekorací vytvořte venkovní hřiště, kde se batolata mohou klouzat na klouzačce, prolézat tunely a pouštět se do míčkových bitev s kamarády.

 

Obsah kolekce: 

  • Oblékněte je do rozkošných úborů
  • Vrhněte se do zábavy po hlavě
  • Uspořádejte dětem hrací schůzky

 

Odkazy

 

* K HRANÍ JE TŘEBA ZÁKLADNÍ HRA THE SIMS 4 A VŠECHNY AKTUALIZACE.

Kolekce - Batolata
 

Oficiální popis

Vrhněte se do zábavy po hlavě
Batolata se mohou přebytečné energie zbavit na různých atrakcích na hřišti. S kamarády se pustí do míčkových bitev, sklouznou se na skluzavce nebo se zabaví v barevných tunelech.

 

Uspořádejte dětem hrací schůzky
Postavte v místním parku nebo na zahradě dokonalé hřiště a pozvěte sousedy i s dětmi ke společné zábavě! Batolata se mohou vydovádět s novými kamarády, zatímco rodiče zábavu řídí, vyprávějí příběhy a na grilu připravují oblíbená dětská jídla.

 

Oblékněte je do rozkošných úborů
Ukažte osobnost svých batolat pomocí nové chlapecké i dívčí módy a nových účesů. Na výběr je řada horních i spodních dílů a bot, kterými ukážete jedinečný styl. Oblékněte je do nápaditých úborů od triček s motýlími křídly až po zvířecí mikiny a duhové mokasíny.

Herní přehled

Dejte svým batolatám nové způsoby, jak vyjádřit jejich osobnosti v Kolekci The Sims 4: Batolata. Oblečte své malé Simíky do různých rozkošných oblečení a roztomilých účesů. Použijte pestrobarevnou výdobu k vybudování venkovního prostoru pro hraní, kde si mohou batolata vychutnávat skluzavku, prolézačky a míčové hry.

Batolata 1 Batolata 2
Batolata 3 Batolata 4

Vytvořit Simíka

  • Žena Batole
    4x Účesy, 6x Horní díly, 4x Spodní díly, 10x Celkový outfit, 3x Boty

 

  • Muž Batole
    2x Účesy, 4x Horní díly, 3x Spodní díly, 2x Celkový outfit, 2x Boty
Batolata_01.jpg
 

Interaktivní objekty

Kolekce The Sims 4: Batolata přidává nové interaktivních objekty. Tyto objekty umožňují nové interakce, které nebyly dříve k dispozici ve hře, a je možné je zakoupit v režimu Nákupu.

Skluzavka

Kolekce The Sims 4: Batolata přidává do hry nový objekt "Bezpečná batolecí skluzavka". Tento objekt je omezen pouze pro batolata a pomůže jim zvýšit jejich dovednost Pohyb. K dispozici jsou následující možnosti: Doplnit (Teenageři/Dospělí).

 

Bezpečná batolecí skluzavka

 

Tento objekt můžete zakoupit v režimu Nákup v sekci Pro děti - Batolata za 500§ Simoleonů, a může se umístit na libovolném pozemku.

Prolézačky

Kolekce The Sims 4: Batolata přidává do hry dva nové objekty "Spletité tunely" za 3,000§ Simoleonů a "Batolací prolézačka se vším všudy" za 5,000§ Simoleonů. Oba objekty lze zakoupit v režimu Nákupu v sekci Pro děti - Batolata, ale taky můžete tyto objekty bezplatně získat při dosažení Zlaté medaile během Události - Doplnit. Tyto objetky mohou používat pouze batolata.

 

Bezpečná batolecí skluzavka

 

Obě verze Prolézaček zahrnují následující interakce: "" a "". Dražší verze přichází s ještě více interakcí: "", "", "", a "".

 

Bezpečná batolecí skluzavka

 

Make Believe je speciální interakce, která je k dispozici pouze pro dražší verzi. Vyžaduje 2. úroveň dovednosti Představivost pro Batolata a díky interakci se zvýší jejich dovednost Představivost.

 

Hraním s Make Believe přemění all in one na "Pirátský vrak" nebo "kosmodrom". Během používání interakce Make Believe si mohou batolata vybrat jednu z těchto možností. Děti, teenageři a dospělí mohou navíc použít interakci "Play Pretend", když batolata zahájí Make Believe nebo ji mohou zahájit pomocí interakce "Play Spaceport With" a "Play pirates with".

 

Hraním s Make Believe je plná animací, které zdůrazňují představivost batolete. Tyto animace a vizualizace jsou vidět pouze, když si batolata hrají.

 

Bezpečná batolecí skluzavka

Ohrádka s míčky

Kolekce The Sims 4: Batolata přidává do hry nový objekt "Batolecí ohrádka s míčky" za 1,000§ Simoleonů v režimu Nákupu v sekci Pro děti - Batolata. Tento objekt je omezen na batolata a pomůže jim zvýšit jejich dovednost Pohybu. K dispozici jsou následující interakce: "Hrát" a "Co to je".

 

Bezpečná batolecí skluzavka

Událost: Batolata

Kolekce The Sims 4: Batolata přidává zcela novou událost "Narozeniny Batolat". Narozeniny jsou nová společenská událost, kterou lze hrát jako dosažení cílů nebo bez cílů. Stojí 100§ Simoleonů, tato událost se hodí pouze pro batolata.

  • Zladá medaile odemkne "all inclusive" Prolézačku pro Batolata.

 

Bezpečná batolecí skluzavka
 

Nový nákup/stavba

Celkem 27 nových předmětů

24x Předmětů - Stavby / Nákup

3x Připravené místnosti

Batolata_02.jpg
 

3x Připravené místnosti

 

3x Venek

Připravené místnosti
Připravené místnosti
Připravené místnosti
 
 
The Sims 4

Sekce

 
 
 
Dodatky
 
Kolekce - Přepychový večírek
 
Kolekce - Perfektní patio
 
Kolekce - Báječná kuchyně
 
Kolekce - Strašidelné věcičky
 
Kolekce - Domácí kino
 
Kolekce - Romantická zahrada
 
Kolekce - Dětský pokoj
 
Kolekce - Zahrada za domem
 
Kolekce - Staré časy
 
Kolekce - Bowlingový večer

 

 

 

Moje stránky

 

 
 

 

Footer Sims

 

EA Logo Maxis Logo THe Sims Logo Origin Logo PEGI

 

Copyright © DeadKarlos (27.2.2014) | WebDesign DeadKarlos