The Sims 4 Logo

   
Pop-Left Pop-Up Pop-Right
The Sims 4

Menu

 
Dodatky
 
Rozšíření - Hurá do práce!
 
Rozšíření - Společná zábava
 
Rozšíření - The Sims 4: Život ve městě

 

 
Herní balíček
 
Herní balíček - Únik do přírody
 
Herní balíček - Návštěva v lázních
 
Herní balíček - Jdeme se najíst
 
Herní balíček - Upíři

 

 

 

TOPlist

 

 
 

 

DeadKarlos | 20. 6. 2017

Krystal Kolekce - Fitness

The Sims 4: Fitness ObalThe Sims 4: Fitness IkonaThe Sims 4: Fitness (TS4: Fitness Stuff) je jedenáctá Kolekce pro The Sims 4, která byla vydána 20. června 2017 a to za cenu 9.99 €.

Dopřejte svým Simíkům aktivní životní styl a zlepšete jim kondici s kolekcí The Sims 4 Fitness. Vyzvěte Simíky, ať si za šplhají na rotující lezecké stěně, zbaví se přebytečné energie a vylepší si fyzičku. Vybírejte z celé kolekce módních cvičebních úborů a také to Simíkům doma zařiďte novými objekty a dekoracemi inspirovanými přírodou.

 

Obsah kolekce: 

 • Šplhejte na lezecké stěně
 • Naberte formu stylově
 • Vylaďte si domov

 

Odkazy

 

* K HRANÍ JE TŘEBA ZÁKLADNÍ HRA THE SIMS 4 A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.

Fitness
 

Oficiální popis

Šplhejte na lezecké stěně
Zlepšete Simíkům atletické dovednosti a fyzičku šplháním na úplné nové rotující lezecké stěně. Plňte lezecké výzvy, pokuste se dosáhnout rekordního skóre a naučte se pokročilé techniky, které zapůsobí na diváky.

 

Naberte formu stylově
Oblékněte Simíky do atletické módy, která je motivuje k dosažení cvičebních cílů. Vyberte si z nabídky pestrobarevných horních i dolních dílů, nasaďte si sluchátka a vyrazte do posilovny nebo v nových úborech zaskočte do města.

 

Zařiďte si bydlení ve stylu přírodní moderny
S dekoracemi a objekty, které působí dojmem, že jsou neustále v pohybu, vneste Simíkům domů přírodu. Postavte si prostornou posilovnu, kde můžete sledovat cvičební videa nebo si vytvořte moderní koupelnu, kde se můžete opláchnout po pořádném cvičení.

Herní přehled

Zvyšte Simíkům tělesnou s aktivním životním stylem s kolekcí The Sims 4: Fitness. Pro Simíky čeká nová výzva v podobě rotační horolezecké stěny. Toto nové vybavení umožní Simíkům cvičit v opravdu intenzivním tempu, zhubnout a pořádně posílit svalstvo. Vyberte si ze sbírky módních aktivních oděvů a vyzdobte domácnost Simíků s objekty a dekoracemi inspirovanými přírodou.

Fitness 1 Fitness 2
Fitness 3 Fitness 4

Vytvořit Simíka

 • Žena Dospělá/Teenager/Starý
  4x Účesy, 5x Horní díly, 2x Spodní díly, 2x Doplňky, 1x Boty

 

 • Muž Dospělý/Teenager/Starý
  1x Účesy, 4x Horní díly, 2x Spodní díly, 1x Doplňky, 1x Boty
Fitness_02.jpg
 

Nové herní možnosti

Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností, které jsou k dispozici v kolekci The Sims 4: Fitness.

TV stanice: Cvičení

Kolekce The Sims 4: Fitness přidává novou televizní stanici pod názvem "Cvičení" Simíci budou získávat dovednost Atletika při sledování televize. K dispozici jsou následující možnosti tréninku: Taneční video Plumbomba a Posilovací video.

TV stanice: Cvičení

Sluchátka

Kolekce The Sims 4: Fitness přidává zcela nový interaktivní objekt "Sluchátka". Tento předmět můžete zakoupit prostřednictvím počítače za 100§ Simoleonů nebo získat zdarma prostřednictvím příležitostného vyskakovacího okna v rámci hry. Sluchátka budou umístěna přímo do inventáře Simíka.

 

 • Sluchátka můžete koupit v následujících barvách: černá, bílá, červená, zelená, modrá, růžová, oranžová, modrozelená a zlatá.
 • Když obdrží Simíci sluchátka zdarma, tak si nemohou vybrat barvu.
 • Simíci mohou vlastnit pouze 1 sadu sluchátek.
 • Hudba ze sluchátek může být slyšet pouze tehdy, když mají zapnutou hudbu.

 

Sluchátka

 

Děti mohou také používat sluchátka k poslechu hudby. Chcete-li začít poslouchat hudbu přes sluchátka, stačí kliknout na Simíka a vybrat "Sluchátka do uší", poté si vybrat hudební žánr, který bude Simík poslouchat a automaticky budou sluchátka vložena do uší.

 

Když má Simík sluchátka v uších, tak je může ovládat skrz inventář nebo interakci "Sluchátka do uší". Na sluchátkách jsou k dispozici následující možnosti: Vypnout, Změnit stanici, Poslouchat, Změnit hlasitost, Další skladbu a Tancovat.

 

Sluchátka

Lezecká stěna

Kolekce The Sims 4: Fitness přidává zcela nový interaktivní objekt "Lezecká stěna Hitovka". Tento předmět můžete zakoupit v režimu Nákupu za 2.600§ Simoleonů a umístěna na libovolném pozemku.

Horolezecká stěna

 

Lezecká stěna pomáhá Simíkům zvyšovat dovednost Atletika, ale také přináší vlastní skrytou dovedností "Lezecká stěna". Tato skrytá dovednost má 5 úrovní a pomáhá určit, jak dobře Simíci splní výzvy. Skrytá dovednost Lezecká stěna také odemkne další interakce, jak se zvyšuje úroveň Simíka, a je potřeba k dokončení výzvy.

 

Jenom 1 Simík od teenagera po důchodce mohou použít Lezeckou stěnu a při interakci s Lezeckou stěnou jsou k dispozici následující interakce:

 

Šplhat...

 • Šplhat s mírným sklonem
 • Šplhat s vertikálním sklonem
 • Šplhat s převisem (2. úroveň skryté dovednosti Lezecká stěna)
 • Šplhat s převisem a ohněm (Odemkne se po zdolání Ohnivé výzvy)

 

Vytrvalostní lezecká výzva...

 • Vertikální výzva - začátečník (1. úroveň skryté dovednosti Lezecká stěna)
 • Vertikální výzva - snadná (zdolat předchozí úroveň vytrvalostní výzvy)
 • Výzva s převisem - střední (zdolat předchozí úroveň vytrvalostní výzvy)
 • Výzva s převisem - těžká (zdolat předchozí úroveň vytrvalostní výzvy)
 • Ohnivá výzva - nebezpečná (zdolat předchozí úroveň vytrvalostní výzvy)

 

Sabotovat! (Vyžaduje vlastnost za odměnu z Aspirace: Trýznitel)

 • Vlastnost Trýznitel získáte po dokončení Aspirace "Nekalost - Pouliční uličník". Tato interakce dovoluje Simíkům úmyslně sabotovat Lezeckou stěnu, která se rozbije.

 

Vynulovat rekordní čas

 • Tato interakce umožňuje Simíkovi vynulovat a obnovit aktuální čas u jiných Simíků. Rekordní čas se zaznamenává, jakmile Simík překoná výzvu.

 

Překonat čas Simíka

 • Tato interakce dovolí Simíkovi pokusit se překonat rekordní čas.

 

Sledovat lezce

 • Tato interakce umožňuje sledovat jiného Simíka.

 

Vylepšit.. - Vylepšit samoopravování

 • Simíci s 5. úrovní dovednosti Kutilství budou moci vylepšit lezeckou stěnu, také potřebují 2 Součástky pro vylepšení elektroniky a 1 Obyčejná součástka pro vylepšení. Lezecká stěna se okamžitě opraví po rozbití. Výměna lezecké stěny je velmi drahá, takže by bylo dobré vylepšit lezeckou stěnu dříve než bude pozdě. Toto vylepšení neochraňuje před ohněm.

 

 • Poznámka: Dokončení střední až těžké výzvy je velmi obtížné a může trvat 40-60 pokusů, dokud nebude výzva úspěšně dokončená.

 

Jak často Simíci používají Lezeckou stěnu, tak se budou lépe zlepšovat a zdolávat výzvy. Spolu s příležitostným pádem a chybami při lezení, tak Simíci budou unavení nebo dostávat záchvaty vzteku. Je důležité dávat Simíkům přestávku mezi výzvami a tréninkem.

 

Pád z lezecké stěny

 

Simík při dokončení jakékoliv výzvy získá speciální náladovky "Zdolaná první/druhá/třetí/čtvrtá vytrvalostní výzva" na 2 hodiny. Dokončení páté a poslední výzvy - kterou Simíci těžko dokončí - uděluje náladovku "Lezecký šampión" na 12 hodin. Také je zde další náladovka "Zdolání porouchané lezecké stěny" na 2 hodiny.

Ohnivá výzva a smrt

Konečná vytrvalostní výzva je dostupná Simíkům pod názvem "Ohnivá výzva". Jedná se o nejnebezpečnější výzvu, protože hoří pod nohama Simíků, když vlezou na stěnu. To vede (téměř vždy) k tomu, že Simíci začnou hořet a upálí je k smrti.

 

 • Poznámka: Dokončení střední až těžké výzvy je velmi obtížné a může trvat 40-60 pokusů, dokud nebude výzva úspěšně dokončená.

  Dále se ujistěte, že máte uloženou hru před prvním zdoláním Ohnivé výzvy. Během této doby, může být Simík 45 až 50 krát v plamenech. Vzhledem k tomu, že dovednost Atletika nehraje roli předcházet této situaci.

 

 • Simíci, kteří mají vlastnost za odměnu z Aspirace "Přírodovědec", kterou dokončíte v Aspiraci "Příroda - Botanik na volné noze", tak získáte imunitu vůči ohni.

 

Ohnivá výzva
 

Nový nákup/stavba

Celkem 36 nových předmětů

33x Předmětů - Režim Stavby/Nákup

3x Připravené místnosti

Fitness_01.jpg
 

3x Připravené místnosti

 

1x Koupelna

Připravené místnosti
 

1x Obývací pokoj

Připravené místnosti
 

1x Ostatní

Připravené místnosti
 
 
The Sims 4

Sekce

 
 
 
Dodatky
 
Kolekce - Přepychový večírek
 
Kolekce - Perfektní patio
 
Kolekce - Báječná kuchyně
 
Kolekce - Strašidelné věcičky
 
Kolekce - Domácí kino
 
Kolekce - Romantická zahrada
 
Kolekce - Dětský pokoj
 
Kolekce - Zahrada za domem
 
Kolekce - Staré časy
 
Kolekce - Bowlingový večer

 

 

 

Moje stránky

 

 
 

 

Footer Sims

 

EA Logo Maxis Logo THe Sims Logo Origin Logo PEGI

 

Copyright © DeadKarlos (27.2.2014) | WebDesign DeadKarlos