The Sims 4 Logo

   
Pop-Left Pop-Up Pop-Right
The Sims 4

Menu

 
Dodatky
 
Rozšíření - Hurá do práce!
 
Rozšíření - Společná zábava
 
Rozšíření - The Sims 4: Život ve městě

 

 
Herní balíček
 
Herní balíček - Únik do přírody
 
Herní balíček - Návštěva v lázních
 
Herní balíček - Jdeme se najíst
 
Herní balíček - Upíři

 

 

 

TOPlist

 

 
 

 

DeadKarlos | 13.7.2015

Krystal The Sims 4 - Herní balíček - Návštěva v lázních

The Sims 4: Návštěva v lázních ObalThe Sims 4: Návštěva v lázních IkonaThe Sims 4: Návštěva v lázních (TS4: Spa Day) je druhý Herní balíček v The Sims 4, který byl vydána 14. července 2015 a za cenu 19,99 €.

Dopřejte svým Simřkům den plný rozmazlování v balíčku The Sims 4 Návštěva v lázních. Vaši Simíci mohou vyrazit do úplně nových lázní Dokonalá rovnováha a nechat se namasírovat nebo si třeba zacvičit jógu a najít svou vnitřní rovnováhu. Po bahenní lázni si zajděte do sauny a zbavte se nahromaděného stresu.

 

Obsah balíčku:

 • Úplně nový podnik: lázně Dokonalá rovnováha
 • Nová dovednost: Wellness
 • Cvičte jógu a meditujte
 • Skočte si do sauny nebo si dopřejte bahenní lázeň

 

Odkazy

 

*KE HRANÍ JE TŘEBA ZÁKLADNÍ HRA THE SIMS 4 A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.

Návštěva v lázních Obrázek
 

Oficiální popis

Dovednost Wellness
Simíci mohou plně ovládnout svou mysl, tělo i emoce. Tuto dovednost si vylepší cvičením jógy, masáží či meditováním. Když budou dost dobří, naučí se zmrazit své potřeby a teleportovat.

 

Užívejte si nespoutanou jógu
Vyrazte do lážní na kurz jógy, naučte se předvádět všechny pozice (od Půlměsíce až po Tanečníka) a naučte Simíky, jak vyzrát na wellness.

 

Masáže. Pára. Pohoda.
Zbavte své Simíky napětí nejrůznějšími masážemi. Relaxujte v sauně nebo se položte do bahenní lázně a nechte své starosti daleko za sebou.

 

To všechno si užijete v lázních
Nové lázně znovu nabijí energií i ty nejvystresovanější Simíky. Vyberte si jeden ze tří již hotových podniků nebo si založte lázně vlastní.

Herní přehled

Hýčkejte své Simíky s rozmazlovacím dnem s The Sims 4: Návštěva v lázních. Navštivte zcela nové dokonalé Lázně, kde dostanete masáž, nebo pracujte s Jógou na zcela nové dovednosti Wellness. Po relaxační koupeli v bahenní lázni vyrazte do sauny a zbavte se nahromaděného stresu. Pomocí celé řady nejrůznějších zbrusu nových objektů můžete do domova svých Simíků vnést pohodlí a klid.

Návštěva v lázních 1 Návštěva v lázních 2
Návštěva v lázních 3 Návštěva v lázních 4

Vytvořit Simíka

 • Žena Dospělá/Teenager/Starý
  6x Účesy a Pokrývka hlavy, 8x Horní díly, 6x Spodní díly, 3x Celkový outfit, 5x Boty,
  1x Doplňky
 • Žena Děti
  1x Účesy a Pokrývka hlavy, 1x Horní díly, 1x Spodní díly, 1 x Celkový outfit

 

 • Muž Dospělý/Teenager/Starý
  4x Účesy a Pokrývka hlavy, 8x Horní díly, 6x Spodní díly, 1 Celkový outfit, 3x Boty,
  1x Doplňky
 • Muž Děti
  1x Pokrývka hlavy, 1x Horní díly, 1x Spodní díly, 1x Celkový outfit
Navsteva_v_laznich_03.jpg
 
Navsteva_v_laznich_04.jpg
 

Nové herní možnosti a interakce

Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností, které jsou k dispozici v The Sims 4: Návštěva v lázních.

Stanice rádia

The Sims 4: Herní balíček - Návštěva v lázních přidává nové písně do již existujících rádií, a také přidává zcela novou rozhlasovou stanici s názvem "Meditační hudba". Můžete poslouchat nový kanál pomocí Vířivky, Rádia nebo Reproduktorů.

Stanice rádia - Meditační hudba

Lázenské pozemky

Při načtení uložené hry, kteří nemají k dispozici Lázeňské pozemky ve světě, budou vyzíváni k umístění pozemků. Pokud nechcete umístit pozemky hned, a tak si je můžete umístit později přes Vaší knihovnu v The Sims 4 Galerii.

Lázenské pozemky

Umístění před-nastavených pozemků není vaše jediná možnost. Pokud se rozhodnete postavit si vlastní pozemek, musí být splněny následující požadavky pro vlastní lázně.

Požadavky pro lázně

 • 4 Lázeňské vybavení
 • 1 Šatní skříňka
 • 1 Sprcha
 • 1 Toaleta
 • 1 Umyvadlo

 

Požadavky pro lázně

Připravené pozemky

Studio Jógy Aham Ashram (Lázně, 30×20, 2 Koupelna)Otevřete svým Simíkům všechny čakry v tomto špičkovém studiu jógy. Pošlete je k trenérovi nebo je nechte cvičit hezky po svém. V obou případech si pročistí hlavu a uvedou svou mysl i tělo do rovnováhy s povznášejícím prostředím tohoto studia.

Jak si vytvořit báječnou koupelnu v The Sims 4

Ústředí Ústředních masáží (Lázně, 30×20, 2 Koupelna)Potřebujete si trochu odpočinout? Utéct od života plného stresu? Naprosto vás chápeme! V Ústředí Ústředních masáží si vaše starosti vezmou do parády a zbaví vás jich dřív, než stihnete říct "Ústředí Ústředních masáží". Odpočívejte, meditujte a získejte vnitřní rovnováhu nebo se prostě a jednoduše přijďte podívat na naši velkolepou vodní stěnu.

Jak si vytvořit báječnou koupelnu v The Sims 4

 

Lázně dokonalá rovnováha (Lázně, 30×20, 2 Koupelna)Tyto dvoupatrové lázně jsou přesně tou zastávkou, kterou vaše duše čas od času potřebuje! Najdete v nich pohodové fontány, meditační místnosti, šatny s obsluhou, samoobslužný wellness bar, masážní křesla pro masírování rukou a chodidel, tělocvičnu a studio jógy! Lázně Dokonalá rovnováha přináší všechno výše uvedené v úhledném balíčku zabaleném do přírodního kamene a dřeva.

Jak si vytvořit báječnou koupelnu v The Sims 4

 

Luxusní klub pro zdraví (Posilovna, 30×20, 2 Koupelna)Tato luxusně zařízená tělocvična má všechno, co budete potřebovat pro vylepšení fyzičky. Ukážete svým Simíkům tři patra plná špičkového vybavení, kde byste kromě cvičení mohli klidně i bydlet. Vůbec bychom se tomu nedivili.

Jak si vytvořit báječnou koupelnu v The Sims 4

Prospěch z meditace

Simíci, kteří dosáhnou stavu klidu při meditaci, zažijí "Úspěšnou meditaci". Během této doby, Simíci mají šanci zvýšit další dovednosti, zlepšuje se jejich vztah, hledat odpuštění v srdcích nepřátel, a myšlení myšlenek, které vedou ke zvýšení výkonu v práci či ve škole.

Prospěch z meditace

Teleportace

Máte-li zájem se dostat kolem vašeho okolí o něco rychleji, zvýšením dovednosti Wellness je způsob jak k tomu docílit. Jakmile Simík dosáhne dovednosti Wellness na 7. úrovni, získají schopnost teleportovat do jakéhokoli veřejného prostoru aktivního sousedství. Stačí kliknout na zem a jít. (Není k dispozici pro neaktivní pozemky a sousedství. Simíci, kteří mají odemčený skrytý pozemek, se mohou teleportovat.

Teleportace

Pozastavení úbytku potřeb

Simíci, kteří dosáhnou úspěšné meditaci s dovedností Wellness na vysoké úrovni, mají možnost pozastavit úbytek potřeb. To umožňí, aby si vaši Simíci udrželi relaxaci bez nutnosti doplňení jejich potřeby.

Pozastavení úbytku potřeb

Nové recepty

The Sims 4 Návštěva v lázních přidává nové recepty, které jsou součástí zcela nové dovednosti Wellness.

Název

Dostupné

Odemčení

Kokosové řezy bez cukru

Kokosové řezy bez cukru

Jenom
Sporák

2. Úroveň Wellness dovednosti

Suprový salát

Suprový salát

Lednička
Sporák

4. Úroveň Wellness dovednosti

Zázvorový detoxikační čaj s medem a citrónem

Zázvorový detoxikační čaj s medem a citrónem

Konvice na čaj

10. Úroveň Wellness dovednosti

Osvěžující ovocný nápoj

Osvěžující ovocný nápoj

Bary
Luxusní tác na nápoje

Luxusní tác na nápoje nebo Dovednost Mixologie na 2. úrovni v baru

Sbírky domácnosti

Hlavní článek: Sbírky domácnosti, Ryby

The Sims 4 Návštěva v lázních zahrnuje nové druhy ryb, které se přidávají do již existující sbírky ryb. Tyto nové druhy ryb lze zakoupit přimo z akvária, nebo chytit na většině rybářských míst po celém světě.

Obrázek

Název

Cena

Vzácnost

Nález

Cichlida
Cichlida
Cichlid
Běžná
§7
Nachází se v akváriích a těměř na všech rybářských míst v jakémkoli sousedství.
Cichlidy se vyskytují v nejrůznějších velikostech. Takže v rybích buticích na ně univerzální velikost oblečení nenajdete.
Terčovec
Terčovec
Discus
Netypická
§14
Nachází se v akváriích, Lesní mýtina a Zapomenutá gróta. Použít návnadu Duhovka.
Terčovci jsou známí pro svůj nezvyklý tvar a výrazné barvy. Proto se těší oblibě jako akvarijní sladkovodní ryby.
Exotická zlatá rybka
Exotická zlatá rybka
Exotic Goldfish
Netypická
§15
Nachází se v akváriích.
Nejkrásnější z celé rodiny zlatých rybek. Hlavně to ale neříkejte těm ostatním.

Aquárium

The Sims 4 Návštěva v lázních jsou přidané dvě nové Akvária. Simík může nakoupit ryby přímo z akvária, doplňování zásob akvária je 150 Simoleonů, nebo mohou naplnit akvária s rybama z jejich inventáře. Přes volbu interakce "Otevřít" dovolí Simík uložit až 6 ryb najednou.

Aquárium

Vonné tyčinky

Použít nový objekt Stojánek na vonné tyčinky Jarní kvítí nebo Stojánek na vonné tyčinky Nebeská vůně jsou schopné zapálit různé vonné tyčinky pro zvýšení nálady v bezprostřední blízkosti. Simíci mohou použít různé vůně kdykoliv. Zvolená varianta bude hořet po dobu 2 hodin nepřetržitě, pokud nezvolíte jinou variantu.

Stojánek na vonné tyčinky Jarní kvítí nebo Stojánek na vonné tyčinky Nebeská vůně.

Najdete je v režimu nákupu v kategorii Dekorace v záložce Ostatní.

Obrázek

Název

Cena

Účinek zesílení

1
Povzubující citrón
§20
Inspirovaný +2
2
Posilující skořice
§20
Plný enerige +1
3
Pokojová pačule
§20
Šťastný +1
1
Romantický santal
§20
Flirtující +2
2
Zbystřující šafrán
§20
Soustředěný +1
3
Uklidňující šalvěj
§20
Šťastný +1
 

Nové herní možnosti

Tato část obsahuje podrobné informace o všech nových herních možností, které jsou k dispozici v The Sims 4: Návštěva v lázních.

Dovednost Wellness

Hlavní článek: Dovednosti, Wellness

The Sims 4: Návštěva v lázních představuje zcela novou dovednost Wellness. Simíci ovládnou svojí mysl, tělo a emoce, a to přostřednictvím Wellness dovednostních knih, jógy, masáže nebo meditace. Simíkům s vyšší úrovní dovednosti Wellness se odemkne pokročilá Jóga, celá ada kvalitních masáží a mnoho dalších výhod.

 • Wellness Úroveň 1 - Simíka si osvojil novou dovednost wellness, která mu umožní předvádět nejrůznejší pózy v józe, meditovat a masírovat. Na vyšších úrovních si zpřístupní nové pózy, masáže, recepty a společenské interakce.

 

 • Wellness Úroveň 2 - Simík si teď může probírat metody posílení koncentrace a připravovat kokosové řezy bez cukru. Při cvičení jógy může předvádět pozici Loďka.

 

 • Wellness Úroveň 3 - Simík si teď může provádět aromaterapeutickou masáž a při józe dokáže předvést pozici Trojúhelník.

 

 • Wellness Úroveň 4 - Simík si teď může nabízet tipy pro duševní relaxaci a při józe dokáže předvést pozici Stromu.

 

 • Wellness Úroveň 5 - Simík si teď může provádět hlubokovou masáž a při cvičení jógy předvádět pozici Válečník. Při meditaci navíc může levitovat.

 

 • Wellness Úroveň 6 - Simík si teď může provádět sportovní masáž a navrhovat vizualizační techniky. Při cvičení jógy může předvádět pozici Tanečník.

 

 • Wellness Úroveň 7 - Simík si teď může připravovat suprový salát a při levitování se dokáže teleportovat. Při cvičení jógy také dokáže předvést pozici Kolo.

 

 • Wellness Úroveň 8 - Simík si teď může provádět masáž lávovými kameny a doporučit cvičení na podporu sebevědomí. Také může při cvičení jógy předvádět stojku.

 

 • Wellness Úroveň 9 - Simík si teď může provádět masáž na podporu plodnosti.

 

 • Wellness Úroveň 10 - Simík si teď může připravovat zázvorový detoxikační čaj s medem a citrónem a podělit se s ostatními o tajemství detoxikační kůry.

 

Dovednost Wellness 1 Dovednost Wellness 2
Dovednost Wellness 3 Dovednost Wellness 4

Meditace

Meditace je jedna z mnoha způsobů, jak Simíkům zvýšit dovednot Wellness při zachování klidné mysli. Simíci, kteří dosáhnout stavu klidu při meditaci, začijí "Úspěšnou meditaci". Ta poskytuje velké výhody pro vaše Simíky a také odemkne akt levitace!

Během úspěšné meditace, Simíci mají šanci na zvýšení ostatních dovedností, zlepšuje jejich vztahy, hledá odpuštění v srdcích nepřátel a k zamyšlení, která vedou ke zvýšení výkonu při práci nebo ve škole. Simíci mohou dokonce získat schopnost teleporotovat se do jakéhokoli veřejného prostoru v aktivním sousedství.

A nakonec, Simíci, kteří dosáhnou úspěšné meditaci s dovednosti Wellness na vyšší úrovni, mají schopnost zmrazit potřebu. Simíkům to umožňuje použít relaxaci bez nutnosti doplnění potřeb.

Meditace

 

Meditační stolička

Režim Nákup v kategorii Koníčky a dovednosti, ve složce Rekreace.

 • Meditační stolička Páni, to je síla

Interakce

 • Meditovat
  • Levitovat (Od 5. úrovně Wellness dovednost)
  • Teleport (Od 7. úrovně Wellness dovednosti)

Joga - Cvičení

Jóga je další způsob, jak zvýšit dovednost Wellness při zachování klidu pro vaše Simíky. Podložka na Jógu lze zakoupit v režimu Nákup a můžete ji položit kdekoliv, kde je Simík. Provádění Jógy nezvyšuje jenom Wellness, ale také zvyšuje dovednost Atletika. Pro rychlejší provádění je třeba mít Emoci Soustředěný u Simíka pomáhá k rychlejšímu tempu.

Joga - Cvičení

 

Podložka na jógu

Režim v kategorii Koníčky a dovednosti, ve složce Rekreace.

 • Cvičit jógu
 • Pozice... (k dispozici je na začátku pět pozic)
  • Pozice Pozdrav
  • Vzpor na boku
  • Pozice Půlměsíc
  • Pes hlavou dolů
  • Pozice Mrtvoly
 • Předvést sestavu v józe...
  • Centrování energie
  • Soustředění mysli
  • Posílení mozku

Kurzy Jógy

Simíci mohou navštívit Kurz Jógy, při návštěvě Lázní. Jóga vyhlašuje oznámení, a začne 30 minut po té, co byla oznámena. Instruktor Jógy má růzvou ikonu nad hlavou, a Simíci se mohou k instroktorovi připojit.

Instruktor Jógy

 

Návštěva Lázně Dokonalá rovnováha nebo Studio jóga Aham Ashram.

 • Zúčastnit se kurzu na centrování energie (110 Simoleonů)

Individuální kurz

 • Požádat o kurz jógy... - Centrování energie (110 Simoleonů)
 • Soustředění mysli (110 Simoleonů)
 • Posílení mozku (110 Simoleonů)

 

Vyčkejte oznámení o zahájení kurzu. Za 30 minut začíná: Kurz jógy: centrování energie. Pokud se chcete zúčastnit, zajděte za instruktorem jógy.

Jakmile se nad hlavou instruktora objeví ikona růžové postavičky, klikněte na něj a potvrďte,
že se chcete zúčastnit. K dispozici jsou tři druhy kurzu, nicméně v tomto případě nemáte na výběr. Druh kurzu generuje hra.


Můžete si dopřát i individuální kurz.

Najděte instruktora jógy. Většinou postává s knihou v ruce u své podložky na jógu.

Klikněte na něj, zvolte Požádat o kurz jógy.

Kurzy Jógy

Masáže

Všichni Simíci od teenager po starších mohou dávat a příjmat různé druhy masáží. Kvalita masáže je vázána podle dovednosti Wellness, a může zanechat Simíkům kladné nebo záporné náladovky.

Masáže

Křeslo a masážní stůl

Nákupní režim v kategorii Koníčky a dovednosti, ve složce Vědomosti.

 • Křeslo Spokojené ruce a nohy
 • Masážní stůl Relaxátor

Masáže pro křeslo...

 • Masáž chodidel
 • Masáž rukou

Masáže pro masážní stůl... (k dispozici je na začátku)

 • Nabídnout masáž... - Švédská masáž

Aromaterapeutické masáže...

 • (k dispozici od 3. úrovně)

 

Druh masáže

Cena

Účinek Zesílení

Trvání zesílení

Švédská masáž
§120
Šťastný +1
12 hodin
Hluboková masáž
§180
Šťastný +1
24 hodin
Sportovní masáž
§230
Plný energie +1
12 hodin
Masáž lávovými kameny
§300
Šťastný +1
24 hodin
Masáž na podporu plodnosti
§380
Šťastný +1
12 hodin
Aromaterapeutické: Levandulová
§140
Soustředěný +1
12 hodin
Aromaterapeutické: Lotosová
§140
Uvolňuje napětí
12 hodin
Aromaterapeutické: Rozmarýnovo-mátová
§140
Plný energie +1
12 hodin
Aromaterapeutické: Ylang Ylang
§140
Sebevědomí +1
12 hodin
Masáž chodidel
§40
Šťastný +3
6 hodin
Masáž rukou
§40
Šťastný +3
6 hodin

Bahení koupele

Bahenní koupele jsou interakce, které byly přidány do téměř všech stávajících van v The Sims 4. Všichni Simíci, včetně dětí, si nyní mohou zlepšit náladu v pohodlí svého domova.

Bahení koupele

 

Druh koupele

Cena

Účinek Zesílení

Trvání zesílení

Citrusová koupel
§30
Soustředěný +2
8 hodin
Levandulová pěna
§30
Šťastný +2
8 hodin
Medová koupel
§30
Šťastný +2
8 hodin
Růžové lístky
§30
Flirtující +2
8 hodin
Koupel pro uvolnění svalů
§30
Plný energie +2
8 hodin
Bahení koupel
§60
Sebejistý +2
12 hodin

Sauna

Sauna je relaxační objekt, jehož jediným účelem je zmírnit napětí vašich Simíků. Všichni Simíci, včetně dětí, mohou Relaxovat v sauně a vychutnat si osvěžení.

Simíci s dovednosti Neplecha na úrovni 5., mohou sabotovat sauny, které páchnou jako shnilé vejce.

Sauna Zkažená Sauna

Smrt v sauně

Relaxace v sauně dodá vašim Simíkům štěstí, ale když budou příliš často v sauně, může to mí za následek velmi nepříjemnou situaci. Jakmile Simík obdrží náladovku Nadbytečné páry, je nejlepší odejít ze sauny. Pokud tam Simík zůstane déle jak 8 hodin, náladovka zanikne, a Simík zemře.

Smrt v sauně

Simíci, kteří umírají nadměrné páry, skončí jako duchové, kteří jsou velmi horký a dehydratovaný. Když se duch dostane do kontaktu s vodou, mají schopnost "Absorbovat" louži.

Duch v Sauně

Woohoo v sauně

V sauně může být hodně velká legrace pro Simíky, kteří chtějí být nějaký čas o samotě! Simíci v romantickém vztahu mohou využít saunu, pro Milování nebo se Pokusit mít dítě.

Woohoo v sauně

Nový nákup/stavba

122 předmětů Stavby / Nákup

Navsteva_v_laznich_01.jpg
Navsteva_v_laznich_02.jpg
 
 
The Sims 4

Sekce

 
 
 
Dodatky
 
Kolekce - Přepychový večírek
 
Kolekce - Perfektní patio
 
Kolekce - Báječná kuchyně
 
Kolekce - Strašidelné věcičky
 
Kolekce - Domácí kino
 
Kolekce - Romantická zahrada
 
Kolekce - Dětský pokoj
 
Kolekce - Zahrada za domem
 
Kolekce - Staré časy

 

 

 

Moje stránky

 

 
 

 

Footer Sims

 

EA Logo Maxis Logo THe Sims Logo Origin Logo PEGI

 

Copyright © DeadKarlos (27.2.2014) | WebDesign DeadKarlos