The Sims 4 Logo

   
Pop-Left Pop-Up Pop-Right
The Sims 4

Menu

 
Dodatky
 
Rozšíření - Hurá do práce!
 
Rozšíření - Společná zábava
 
Rozšíření - The Sims 4: Život ve městě

 

 
Herní balíček
 
Herní balíček - Únik do přírody
 
Herní balíček - Návštěva v lázních
 
Herní balíček - Jdeme se najíst
 
Herní balíček - Upíři

 

 

 

TOPlist

 

 
 

 

DeadKarlos | 14.1.2015

Krystal The Sims 4 - Rozšíření - Společná zábava - Kluby

Kluby IkonaThe Sims 4: Únik do přírody IkonaKluby jsou nové vlastnosti v rozšíření The Sims 4: Společná zábava, která funguje podobně jako výlety v The Sims 2: Noční život a The Sims 3: Po setmění a sociálních skupin v The Sims 3: Studentský život. Simíci mohou vytvářet klub, ve kterém může být až 8 Simíků.

Tato funkce umožňuje hráčům vytvářet a hrát si se skuinama Simíků a dělat různé činnosti v závilosti na přání vůdce skupiny. Simíci se mohou připojit až na tři různé společnenské kluby najednou, ale může hrát pouze s jedním klubem.

Život je lepší s kamarády! V klubech najdete podobné smýšlející Simíky, se kterými si můžete užít život naplno. Poradíme vám, jak se stát členem klubu.

Jak se stát členem klubu

 • Chcete-li se přidat ke klubu, otevřete pomocí svítícího tlačítka v pravém dolním rohu klubový panel. Tady stačí kliknout na tlačítko Přidat se ke klubu.
 • Požadavky na vstup do klubu určují, kdo může do klubu vstoupit. Simíci. kteří tyto požadavky nesplňuji, se nemohou stát členy. Požadavky na vstup najdete v podrobnostech klubu.
 • Členové klubu mohou kdykoliv zahájit klubové setkáni. Stačí otevřít klubový panel v pravém dolním rohu a kliknout na tlačítko Zahájit setkáni. Nebude trvat dlouho a první členové dorazí.
 • Simíci během klubových setkání provádí aktivity, čímž získával klubové body. za které si mohou pořídit klubové výhody. Zelená ikona klubu označuj Simíky. kteří provádé|i klubové aktivity Simíci by neměli dělat nic. co )e zakázané, jinak jim někdo vyhubuje, nebo je dokonce vyloučí z klubu, červená ikona klubu označuje Simťky. kteří dělají něco zakázaného.
 • Ke klubovým výhodám se dostanete pomocí klubového panelu v pravém dolním rohu obrazovky. Stačí kliknout na tlačítko klubových výhod. Prohlédněte si všechny výhody, které můžete svému klubu pořídit. Výhody se projeví během klubových setkání.

Založení klubu

 • Můžete si vytvořit vlastní klub a bavit se přesné tak. jak se vám zlíbí. Otevřete v pravém dolním rohu obrazovky klubový panel a kliknéte na tlačítko Správce klubů. Ve spodní části můžete založit klub pomocí tlačítka Vytvořit klub.
 • Když si zakládáte vlastni klub. můžete si vybrat místo, kde se jeho členové rádi schází Také můžete rozhodnout o tom, které činnosti budou členové při klubových setkáni délat a kterým se raději vyhnou. Krom toho můžete také členům svého klubu vytvořit jedinečné úbory.
 • Chcete-li vytvořit jedinečný úbor. můžete si v pravém dolním rohu otevřít klubový panel a kliknout na tlačítko Upravit klubové úbory. Na tomto místé si můžete vybrat barvu nebo celkový styl. Dokonce máte. pomocí volby Vlastní, možnost sestavit si kompletní úbor. který budou Simíci nosit na klubových setkáních.
 • Jakmile si vytvoříte klub nebo se stanete |eho vedoucím, můžete si vybrat pozemek, kde členové rádi tráví čas Může to být obecný typ podniku nebo konkrétní pozemek Dokonce můžete využít i speciální klubové dveře, které zabrání vstupu všech nečlenů klubu do dané oblasti.

Správce klubů

Ve Správci klubů se můžete stát členem klubu, vytvořit klub nový nebo si přečíst více informací o vybraném klubu. Můžete se stát členem až tří klubů.

Požádat o pozvánku

Pokud se váš Simik chce stát členem klubu pouze pro zvané, musí mít za kamaráda člena tohoto klubu. V takovém případě může požádat o pozvánku. Klub ho pozve na své další setkání, kde dostane příležitost ukázat, že se do něj hodí.

Vytvořit klub

Na tomto místé můžete vytvořit vlastni klub. Sezvěte skupinu podobně smýšlejících Simikú a založte oficiální klub.

Podrobnosti o klubu

Nabídka Podrobnosti o klubu umožní vedoucím spravovat kluby. Členové zde najdou informace o klubu, například klubové výhody a klubové aktivity.

Identita klubu

Tady uvidíte název klubu, jeho logo, popis a oblíbené místo.

Požadavky na vstup do klubu

Vedoucí klubu může stanovit požadavky na vstup do klubu, které musí zájemci o členství splnit.

Členové klubu

Simici v klubu začínají jako řadoví členové.

Když klub vytvoříte, automaticky se stanete vedoucím.

Vedoucí klubu i členové mohou přizvat nové členy kliknutím na dostupné pozice. Pouze vedoucí klubu může členy vyloučit.

Klubové aktivity

O klubových aktivitách rozhoduje vedoucí klubu. Členové klubu musí tyto klubové aktivity provádět během klubových setkání. Více informací zjistíte podržením kurzoru myši nad aktivitami.

Klubový panel

Klubový panel vám poskytne všechny informace o vybraném klubu. Dozvíte se z něj. kdo je členem klubu, jakým aktivitám se klub věnuje, a také pomocí něj můžete zahájit setkání.

Výběr klubů

Kliknutím přepnete svůj aktivní klub. Také zde můžete vstoupit do klubu, opustit ho nebo vytvořit klub nový. Každý Simík může být členem až tří klubů.

Klubové aktivity

Členové klubu během klubových setkání provádějí klubové aktivity a snaží se vyhnout všemu na seznamu zakázaných aktivit.

Klubové výhody

Simíci získají klubové body prováděním klubových aktivit během klubových setkání. Klubové body můžete využít pro nákup klubových výhod.

Správce klubů

Ve Správci klubů se můžete stát členem klubu, vytvořit nový klub nebo si přečíst více informací o vybraném klubu. Každý jednotlivý Simík je schopen se stát členem až tří klubů a každý klub má výchozí kapacitu šesti Simíků. Kapacita klubu se může zvýšit s Klubovými výhodami! Pokud váš Simík splňuje stanovené požadavky pro klub, bude se moci okamžitě "Stát se členem" nebo "Požádat o pozvánku" přes Správce klubu.

Správce klubu

Kliknutím na tlačítko "i Zobrazit podrobnosti", se dozvíte více informací a přenese na Podrobnosti Klubu. Klub je aktivní, když je ikona Simíka označená zeleným Plumbobem. Simíci mohou Opustit klub ve Správci klubů, a dokonce vytvořit svůj vlastní klub.

Klubový panel

Simicí se mohou připojit, vytvořit a upravovat kluby v Klubovém panelu, který je umístěn v pravém dolním rohu uživatelského rozhraní v "Režimu života". Pokud ještě Simík není členem v žádném klubu, tak je jedinou možností "Přidat se ke klubu".

Klubový panel

 

1
Vybrat klub
Vyberte si, jaký chcete klub v rozbalovacím menu.
2
Podrobnosti o klubu
Upravovit nebo rozpouštit klub.
3
Správce klubů
Otevře seznam dostupných klubů nebo vytvořit vlastní klub.
4
Počet Simíků
Zobrazuje seznam aktuálních členů, které jsou v klubu a umožňuje hráči přidat nebo odebrat členy v závislosti na jejich přijetí/vedení.
5
Klubové aktivity
Pokud Simíci béhem klubového setkání udélají néco ze seznamu klubových aktivit, získají klubové body. Také při tom zezelená ukazatel klubu a dá jim tak jasné najevo, že délají vše jak mají.
6
Zakázané aktivity
Pokud Simíci během klubového setkání udělají něco ze seznamu zakázaných aktivit, někdo jim vyhubuje. Také při tom zčervená ukazatel klubu a dá jim tak jasně najevo, že dělají něco nevhodného.
7
Zahájit/ukončit setkání
Přepnutím tohoto tlačítka Zahájíš setkání s klubem pro získání klubových bodů.
8
Upravit klubové úbory
Zvolte jakýkoli druh stylů, oblečení, nebo barvy Členů klubu, co by měli nosit na Setkání klubu.
9
Koupit klubové výhody
Nakoupit za Klubové body získáte silné odměny, které nastaví klubovou atmosféru a umožní užitečné vylepšení.

Připojit se do klubu

Ve Správci klubů se můžete připojit k členům, poté co Simík splňuje potřebné požadavky. V případě že má klub napsaný "Stát se členem", váš Simík se bude moci okamžitě připojit do klubu a budete dotázáni na Klubové setkání. Nicméně, když má klub napsaný "Požádat o pozvánku", váš Simík bude muset žádat o pozvání do klubu. Simík obdrží zprávu s dotazem, zda by se chtěl setkat, aby lépe poznal klub.

Emoční textovky

Pokud příjmete pozvání, bude váš Simík cestovat na Oblíbené klubové místo, kde se koná Klubové setkání. Během společné akce se doporučuje, aby se Váš Simík zůčasnil na aktivitách klubu, diskutoval o klubu s členy a budoval s nimi vztahy. Viz níže jsou interakce se všemi členy klubu:

 • Pozvat do klubu…
 • Zobrazit Kluby…
 • Mluvit o…
 • Přivítat nového člena klubu
 • Přesvědčit k odchodu…
 • Vyloučit…
 • Rezignovat na Členství klubu…
 • Stěžovat si na vedoucího…
 • Vychvalovat vedoucího…
 • Probírat úroveň vedení klubu…
 • Přesvědčit vedoucího odejtí z funkce…
 • Klubový pokřik (Klubové výhody)
 • Klubová náladovka (Klubové výhody)

Vytvořit klub

Dalším způsobem, jak být součástí klubu, je řídit klub jako vůdce, stačí vytvořit svůj vlastní klub. Chcete-li vytvořit klub, stačí otevřít Správce klubů a stisknout tlačítko "Vytvořit klub" v dolní části seznamu. Tím se otevře Podrobnosti klubu pro vytvoření klubu. Můžete si vytvořit svůj jedinečný klub, pojmenovat ho, popsat a plně přizpůsobit nastavení klubu. Simíci jsou schopni vytvořit nekoneční počet klubů ve hře!

Emoční textovky

 

1
Zadejte název
Jméno vašeho klubu.
2
Popis
Popište svůj Klub s příběhem, účelem nebo cílem.
3
Logo
Vyberte si jedinčené Klubové logo ze seznamu.
4
Přijetí
Vyberte si způsob přijmání nových členů do Klubu z "Pouze pro zvané" nebo "Vstup všem povolen". Přijmání může změnit pouze vedoucí klubu.
5
Oblíbené klubové místo
Vyberte oblíbený pozemek, určité místo nebo si nemusíte vybrat žádné místo.
6
Členové
Zobrazuje seznam aktuálních členů, které jsou v klubu a umožňuje hráči přidat nebo odebrat členy v závislosti na jejich přijetí/vedení.
7
Požadavky
Požadavky určují, kdo může do klubu vstoupit.
8
Klubové aktivity
Klubové aktivity určují, jak se budou členové klubu chovat na klubových setkáních.
9
Rozpustit klub
Odstraní klub ze hry. Nelze vrátit zpět.
10
Klubové výhody
Nakoupit za Klubové výhody získáte silné odměny, které nastaví klubovou atmosféru a umožní užitečné vylepšení.
11
Potvrdit
Potvrdit všechny změny, které byly provedeny.

Klub potřebuje pouze logo, jméno a kliknout Potvrdit. Vyberte logo klubu, který pomůže snadno rozpoznat klub od jiných klubů, protože loga se budou zobrazovat na setkání členů.

Emoční textovky

 

Můžete si vybrat dvě různé možnosti přijetí do klubu. První možnost "Stát se členem", která umožňnuje pozvat okamžitě jakýhokoli Simíka do klubu, který splňuje požadavky. (Pokud se váš Simík bude snažit vstoupit do klubu, dávejte si pozor na popis s ostatních členů klubu!). Druhá možnost "Požádat o pozvánku" dává vůdci úplnou kontrolu. Simíci se mohou připojit, pokud je vůdce pozval.

Požadavky kategorie

 • Věk
 • Kariéra
 • Rodinný stav
 • Finanční situace
 • Vlastnost
 • Dovednosti minimálně na 2. úrovni

Požadavky mají až pět atributů pro Simíky, které splňují pro přijetí do klubu. Není potřebné žádné minimální množství požadavků pro klub.

 • Vytvoření klubu se specifickými požadavky budou vyžadovat, aby váš Simík a jakýkoliv Simíci připojené v klubu, kde splňují všechny požadavky na místě.
 • Požadavky z jiných rozšíření ve hře se nebudou ukazovat, pokud je nainstalované příslušné rozšíření.
 • Všichni Simíci věkových kategorií se mohou připojit do klubu nebo dělat jejich vlastní kluby.
 • Jestliže hráč nesplňuje konkrétní pohlaví Simíka, vůdce může odmítnout pozvánku.

 

Klubový spolek

Přednastavené kluby

Nově vytvořená hra, bude mít výchozí seznam klubů pro vaše Simíky, aby se mohli připojit. Pokud množství klubu klesne pod deset, hra bude obnovovat nové přednastavené kluby do seznamu, které odpovídají kritériím. Níže je uveden úplný seznam přednastavených klubů.

 • Nemůžete zakázat automatické obnovení klubů, ale můžete si vytvořit nekonečný počet vlastních klubů.

 

Obrázek

Název

Oblíbené klubové místo

Avantgardi Ikona
Avantgardi
Windenburg: Kavárna na Jižním rynku
Rádi debatujete o jemných nuancích vybrané literatury? Nebo potřebujete pomoci s domácím úkolem? Nebo prosté nezapadáte nikam jinam? V tom pfípadé byste se možná, ale jenom možná, mohli pžidat k Avantgardám.
Avantgardi Panel
Ideálové Ikona
Ideálové
Windenburg: Nábřeží koupaliště
Není snadné vypadat takhle dobře. Dokonalost si žádá obéti. Ale každý potřebuje nékoho. ke komu by mohl vzhlížet. A proto tu jsou Ideálové.
Ideálové Panel
Liga dobrodruhů Ikona
Liga dobrodruhů
Windenburg: Zaječí náměstí
Svět je záhadné místo plné dobrodružství. Na každém rohu potkáte pirátské lodé a vesmírné křižníky, které vás mohou odvézt do kouzelných zemí a vzdálených galaxií. Kdo se odváží vstoupit? Pouze dobrodruzi!
Liga dobrodruhů Panel
Namakanci Ikona
Namakanci
Windenburg: Posilka z přístavu
Všichni můžeme být lepší. rychlejší, silnéjší a o néco zdravéjší. Potřebujete trochu povzbudit? Nebo dokopat ke cvičeni? V obou případech jsme vám plné k dispozici.
Namakanci Panel
Odpadlíci Ikona
Odpadlíci
Windenburg: Nábřežní koupaliště
Chcete si najít kamarády? Chcete být oblíbení? SMÚLKA! První pravidlo Odpadlíků totiž zní, že o Odpadlících se nemluví!
Odpadlíci Panel
Pařmeni Ikona
Pařmeni
Windenburg: Narvalí náruč
Pařmeni rádi paří. A ještě raději paří pořád.
Pařmeni Panel
Požitkáři Ikona
Požitkáři
Windenburg: U majáku
Není pravda, že pořád někde vysedáváme. Prosté jen rádi žijeme život naplno. S plnou sklenicí a plným talířem jídla.
Požitkáři Panel
Vládci parketu Ikona
Vládci parketu
Windenburg: Diskotéka na hrázi
Myslíte, že máte talent pro rytmus, abyste se přidali k Vládcům parketu? Vyhledejte nás a dokažte nám to!
Vládci parketu Panel
Zahradní rytíři Ikona
Zahradní rytíři
Windenburg: Panství Von-Straschill
Jsme hrdi rytíři, kteří neslouží žádnému pánovi. Přísahali jsme totiž, že budeme oddaně hlídkovat v zámeckých zahradách.
Zahradní rytíři Panel
Zahradní trpaslíci Ikona
Zahradní trpaslíci
Windenburg: Zaječí náměstí
Příroda je všude kolem vás - běžte a prozkoumejte ji! Pokud vás baví turistika, rybaření a zahradničení, tak možná patříte mezi Zahradní trpaslíky.
Zahradní trpaslíci Panel
Štamgasti Ikona
Štamgasti
Windenburg: Krčma Na mýtince
Mezi Štamgasty může patřit každý. Stačí, když máte rádi dobré pití a fotbálek s přáteli.
Štamgasti Panel

Klubové setkání

Poté, co byl vytvořen váš klub, vůdce klubu může zahájit Klubové setkání pomocí Klubového panelu v pravém dolním rohu obrazovky nebo pomocí nové interakce "Zahájit setkání". Setkat se můžete v oblíbeném místě nebo na místě, kde se vůdce klubu nachází.

Členové klubu obdrží popis s dotazem, zda by se chtěli připojit k setkání klubu. Neaktivní členové, se okamžitě připojí k setkání klubu. Aktivní Simíci budou informování o setkání s klubem a mohou si vybrat, zda se chtějí zúčasnit i když to znamená, že musí opustit práci, ale když odejdou z práce, sníží se jim pracovní výkon, když se setkají s klubem.

 • Klubové setkání může začít náhodně na aktuálním pozemku, pokud vůdce a ostatní členové klubu mají společné interakce.

 

Setkání členů klubu

Během setkání, budou mít všichni členové klubu nový symbol klubu nad hlavou. Tento symbol změní barvu podle činnosti Simíka.

Bílá - Simík je v Setkání klubu, ale dosud nevykonává žádnou aktivní činnost.

Zelená - Simík provádí schválenou aktivitu.

Červená - Simík provádí zakázanou aktivitu.

Setkání nebude přerušená tím, že navštívíte jiný pozemek, dokud jdou členové klubu s vaším Simíkem. Při cestování během setkání se přítomní členové klubu budou automaticky označovat jako spolucestující. Klubové setkání můžete ukončit pomocí Klubového panelu, provedením sociální interakci, nebo tím, že opustíte pozemek bez členů klubu.

Členové klubu budete vykonávat povolené aktivity a chovat se podle pravidel klubu, a získávat Klubové body, za které si koupíte klubové výhody pro váš klub.

Klubové aktivity

Stanovení pravidel pro činnost ve vašem klubu je důležité, aby věděli Simíci jak by se měli chovat. Každý klub může mít celkem až pět aktivit a pět zakázaných aktivit. Čím líp se členové klubu chovají, tím více bodů získají na nákup klubových výhod.

Chcete-li změnit činnost aktivit, tak jenom vůdce klubu může přidat aktivity, upravit již vybrané aktivity, nebo dokonce odstranit činnosti vztahující se nastavení pravidel. Všechny tyto aktivity můžete nastavit v Klubovém panelu.

Klubové aktivity

Kluby mohou soupeřit a vyvolávat konflikty s jinými kluby s výběrem konkretních společenských aktivit. Při výběru kteroukoli ze sociální aktivity, budete moci vybrat, zda by měly provádět pravidlo pro každého, určitého klubu, nebo členy klubu. Budete schopni dělat konflikty, hádky a dokonce i tančení boj proti jiným klubům. Můžete jít dokonce tak daleko, že vytvoříte milostný příběh dvou Simíků, kteří nesmí mít milostný vztah, protože jsou v konfliktním klubu. Možnosti jsou nekonečné!

 • Aktivity z jiných herních balíčků nebudou vidět, pokud je nainstalovaný příslušný herní balíček.
 • Romantické aktivity nezpůsobí žárliovst během Klubového setkání.

 

Jídlo a pití

 • Grilovat
 • Jíst
 • Míchat nápoje na baru
 • Péct
 • Pít kávu
 • Pít nápoje na baru

 

Umění a hudba

 • DJ
 • Hrát na housle
 • Hrát na hudební nástroj
 • Hrát na klavír
 • Hrát na kytaru
 • Malovat
 • Poslouchat hudbu
 • Prohlížet si umělecká díla
 • Předvádět komediální výstupy
 • Sledovat živé vystoupení
 • Tancovat

 

Neplecha a řádění

 • Hackovat
 • Posednout objekty
 • Používat mimozemské schopnosti
 • Sabotovat předměty
 • Řev!

Zábava a hry

 • Hrát Nebučíte lamu
 • Hrát arkádovku
 • Hrát fotbálek
 • Hrát hospodské hry
 • Hrát házení podkov
 • Hrát karty
 • Hrát pohybové hry
 • Hrát videohry
 • Hrát šachy
 • Hrát šipky

 

Společenské

 • Bojovat
 • Chovat se přátelsky
 • Chovat se romanticky
 • Chovat se vesele
 • Chovat se zle
 • Líbat se
 • Milovat se
 • Objímat se
 • Provádět neplechu
 • Strašit
 • Vyprávět vtipy

 

Venkovní

 • Hledat žáby
 • Plavat
 • Používat vířivky
 • Rybařit
 • Skákat ze skokanského můstku
 • Toulat se bludištěm
 • Trávit čas u ohně
 • Zahradničit

Koníčky

 • Cvičit
 • Cvičit jógu
 • Meditovat
 • Používat mikroskop
 • Používat teleskop
 • Používat tesařský ponk
 • Používat vědecké vybavení
 • Programovat
 • Provádět lázeňské aktivity
 • Psát
 • Raketová věda
 • Číst

 

Dětské aktivity

 • Hrát si s hračkami
 • Hrát si s vybavením hřiště
 • Hrát si v šatníku
 • Používat vědecký stolek
 • Udělat domácí úkol

 

Domácí aktivity

 • Dívat se na televizi
 • Koupat se a sprchovat
 • Opravovat předměty
 • Prohlížet web
 • Spát
 • Uklízet
 • Zkoušet si oblečení

Svrhnutí vůdce

Převzetí již existujícího klubu má dvě velmi účinné strategie: Požádat vedoucího, aby odstoupil, nebo přesvědčit ostatní členy klubu, aby svrhli vůdce. Pokud má váš Simík velmi kladný vztah s vůdcem klubu, je nejjednodušší přesvědčit vůdce, aby odstoupil pomocí interakce. Nicméně, pokud není správný vůdce klubu, bude muset Simík vzít věci do vlastních rukou.

Svrhnutí vůdce
 • Simík s Aspirací "Vůdce smečky", kde získá vlastnost za odměnu "Rozený vůdce" bude mít mnohem větší šanci přesvědčit vůdce, aby odstoupil.

Váš Simík bude schopen komunikovat s ostatními členy klubu, aby pochválil nebo si stěžoval na vůdce klubu. V závislosti na jejich vztahu s vedoucím a vaším Simíke, budou reagovat prostřednictvím oznámení o jejich názoru. Poté, co jste přesvědčili většinu členů klubu, že musí současný vedoucí odejít, může váš Simík použít interakci "Svržení vůdce". Tyto úspěchy a neúspěchy mají významný vliv na emoce Simíků.

Klubové výhody

Klubové body se získávají prováděním klubových aktivit během klubových setkání na různých dovedností, komunikací, klubové potřesení rukou a další. Jenom aktivní Členové klubu mohou zakoupit výhody, a některé výhody mají své omození. Některé výhody budou odstraňovat jiné výhody ve stejné kategorii, a bude můžete si je znova koupit, pokud se rozhodnete, že je chcete znova použít. Potřesení rukou je příkladem omezení výhod.

 

Když je aktivní setkání s klubem, budou účinky Klubové náladovky po nákupu okamžité. Pokud se rozhodnete koupit více než jeden druh Klubové náladovky, váš Simík bude moci použít nastavení klubové náladovky přes interakci a dát náladovku do celého klubu. Níže je k dispozici kompletní seznam Klubových východ, které si můžete koupit.

 

 • Vytvořit Simíka a výhody Oblečení jsou k dispozoci pro jakýhokoli Simíka ve vaší Domácnosti, a to i když není v klubu.
 • Stavby a výhodny dekorace můžete umístit na jakémkoliv pozemku.
 • Klubové dveře lze uzamknout výhradně pro členy klubu, a má dokonce speciální interakci "Zaklepat na tajné dveře".

 

Klubový status (povolen pouze jeden) (3x)

 

Název

Cena

Nechvalně proslulý klub
Nechvalně proslulý klub
100
Pokud jsou vaši Simíci členy nechvalně proslulého klubu, ostatní Simíci se jich budou bát. Vaši Simíci budou také při seznámení s novými Simíky začínat s horším vztahem.
 
Neznámý klub
Neznámý klub
0
Členové tohoto klubu budou mít neutrální vztah se Simíky, se kterými se seznámí.
 
Oblíbený klub
Oblíbený klub
100
Pokud jsou vaši Simici členy oblíbeného klubu, ostatní Simici jimi budou ohromeni. Vaši Simici budou také při seznámení s novými Simíky začínat s lepším vztahem.
 

 

Klubový pozdrav (povolen pouze jeden) (5x)

 

Název

Cena

Žádný pozdrav
Žádný pozdrav
0
Zbaví váš klub pozdravu.
 
Krutochyt
Krutochyt
100
Zpřístupní klubový pozdrav Krutochyt. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.
 
Pocempifpaf
Pocempifpaf
100
Zpřístupní klubový pozdrav Pocempifpaf. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.
 
Hustoplác
Hustoplác
100
Zpřístupní klubový pozdrav Hustoplác. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.
 
Pěsťuk
Pěsťuk
100
Zpřístupní klubový pozdrav Pěsťuk. Nahradíte tak všechny ostatní vybrané pozdravy.
 

 

Velikost klubu (2x)

 

Název

Cena

Vyšší kapacita 1
Vyšší kapacita 1
250
Zvýší kapacitu klubu na 7 Simíků.
 
Vyšší kapacita 2
Vyšší kapacita 2
500
Zvýší kapacitu klubu na 8 Simíků.
 

 

Společenské výhody (5x)

 

Název

Cena

O něco větší kamarádství
O něco větší kamarádství
300
Zvýší šanci na úspěch při použití přátelských společenských interakcí na klubovém setkání.
 
O něco větší zábava
O něco větší zábava
300
Zvýší šanci na úspěch při použití zábavných společenských interakcí na klubovém setkání.
 
O něco zlejší
O něco zlejší
300
Zvýší šanci na úspěch při použití zlých společenských interakcí na klubovém setkání.
 
O něco větší neplecha
O něco větší neplecha
300
Zvýší šanci na úspěch při použití zábavných společenských interakcí z kategorie neplecha na klubovém setkání.
 
O něco větší romantika
O něco větší romantika
300
Zvýší šanci na úspěch při použití romantických společenských interakcí na klubovém setkání.
 

 

Dovednostní výhody (30x)

 

Název

Cena

Vylepšené pečení
Vylepšené pečení
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost pečení během klubových setkání.
 
Vylepšená mixologie
Vylepšená mixologie
400

Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost mixologie.
 
Vylepšené charisma
Vylepšené charisma
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost charisma.
 
Vylepšená komedie
Vylepšená komedie
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost komedie.
 
Vylepšená dovednost DJ
Vylepšená dovednost DJ
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost DJ.
 
Vylepšené rybaření
Vylepšené rybaření
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost rybaření.
 
Vylepšená atletika
Vylepšená atletika
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost atletika.
 
Vylepšené zahradničení
Vylepšené zahradničení
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost zahradničení.
 
Vylepšené gurmánské vaření
Vylepšené gurmánské vaření
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost gurmánské vaření.
 
Vylepšená hra na kytaru
Vylepšená hra na kytaru
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hra na kytaru.
 
Vylepšené kutilství
Vylepšené kutilství
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost kutilství.
 
Vylepšené vaření
Vylepšené vaření
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost vaření.
 
Vylepšená logika
Vylepšená logika
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost logika.
 
Vylepšená neplecha
Vylepšená neplecha
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost neplecha.
 
Vylepšené malování
Vylepšené malování
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost malování.
 
Vylepšená hra na klavír
Vylepšená hra na klavír
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hra na klavír.
 
Vylepšené programování
Vylepšené programování
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost programování.
 
Vylepšená raketová věda
Vylepšená raketová věda
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost raketová věda.
 
Vylepšené hraní videoher
Vylepšené hraní videoher
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hraní videoher.
 
Vylepšená hra na housle
Vylepšená hra na housle
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost hra na housle.
 
Vylepšené psaní
Vylepšené psaní
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost psaní.
 
Vylepšené bylinkářství
Vylepšené bylinkářství
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost bylinkářství během klubových setkání.
 
Vylepšená dovednost wellness
Vylepšená dovednost wellness
400
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost wellness během klubových setkání.
 
Vylepšené fotografování
Vylepšené fotografování
300
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík učí dovednost fotografování během klubových setkání.
 
Vylepšené tancování
Vylepšené tancování
300
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost tanec.
 
Vylepšené psaní domácích úkolů
Vylepšené psaní domácích úkolů
100
Zvýší rychlost, kterou vaši Simíci během klubových setkání píší domácí úkoly.
 
Vylepšená kreativita
Vylepšená kreativita
200
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost kreativita.
 
Vylepšená psychika
Vylepšená psychika
200
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost psychika.
 
Vylepšená motorika
Vylepšená motorika
200
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost motorika.
 
Vylepšená společenskost
Vylepšená společenskost
200
Zvýší rychlost, kterou se váš Simík během klubových setkání učí dovednost společenskost.
 

 

Klubová náladovka (26x)

 

Název

Cena

Silnější náladovka kamarádství
Silnější náladovka kamarádství
300
Silnější náladovka kamarádství posílí základní náladovku šťastný, kterou dostanete za účast na klubovém setkání.
 
Nejsilnější náladovka kamarádství
Nejsilnější náladovka kamarádství
400
Nejsilnější náladovka kamarádství maximálně posílí základní náladovku šťastný, kterou dostanete za účast na klubovém setkání.
 
Atmosféra rozezlený klub
Atmosféra rozezlený klub
100
Atmosféru rozezlený klub můžete použít, abyste všechny účastníky klubového setkání rozzlobili.
 
Silnější atmosféra rozezlený klub
Silnější atmosféra rozezlený klub
200
Atmosféru rozezlený klub můžete použít, abyste všechny účastníky klubového setkání rozzlobili.
 
Nejsilnější atmosféra rozezlený klub
Nejsilnější atmosféra rozezlený klub
300
Atmosféru rozezlený klub můžete použít, abyste všechny účastníky klubového setkání rozzlobili.
 
Atmosféra sebevědomý klub
Atmosféra sebevědomý klub
100
Atmosféru sebevědomý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali sebevědomí.
 
Silnější atmosféra sebevědomý klub
Silnější atmosféra sebevědomý klub
200
Atmosféru sebevědomý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali sebevědomí.
 
Nejsilnější atmosféra sebevědomý klub
Nejsilnější atmosféra sebevědomý klub
300
Atmosféru sebevědomý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali sebevědomí.
 
Atmosféra energický klub
Atmosféra energický klub
100
Atmosféru energický klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali energii.
 
Silnější atmosféra energický klub
Silnější atmosféra energický klub
200
Atmosféru energický klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali energii.
 
Nejsilnější atmosféra energický klub
Nejsilnější atmosféra energický klub
300
Atmosféru energický klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali energii.
 
Atmosféra flirtovnř klub
Atmosféra flirtovnř klub
100
Atmosféru flirtovnř klub můžete použít, abyste všem Simíkúm na klubovém setkání navodili flirtovnř náladu.
 
Silnější atmosféra flirtovní klub
Silnější atmosféra flirtovní klub
200
Atmosféru flirtovní klub můžete použít, abyste všem Simíkúm na klubovém setkání navodili flirtovní náladu.
 
Nejsilnější atmosféra flirtovní klub
Nejsilnější atmosféra flirtovní klub
300
Atmosféru flirtovní klub můžete použít, abyste všem Simíkúm na klubovém setkání navodili flirtovní náladu.
 
Atmosféra soustředěný klub
Atmosféra soustředěný klub
100
Atmosféru soustředěný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání pomohli v soustředění.
 
Silnější atmosféra soustředěný klub
Silnější atmosféra soustředěný klub
200
Atmosféru soustředěný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání pomohli v soustředění.
 
Nejsilnější atmosféra soustředěný klub
Nejsilnější atmosféra soustředěný klub
300
Atmosféru soustředěný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání pomohli v soustředění.
 
Atmosféra inspirovaný klub
Atmosféra inspirovaný klub
100
Atmosféru inspirovaný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali inspiraci.
 
Silnější atmosféra inspirovaný klub
Silnější atmosféra inspirovaný klub
200
Atmosféru inspirovaný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali inspiraci.
 
Nejsilnější atmosféra inspirovaný klub
Nejsilnější atmosféra inspirovaný klub
300
Atmosféru inspirovaný klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání dodali inspiraci.
 
Atmosféra hravý klub
Atmosféra hravý klub
100
Atmosféru hravý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání navodili hravou náladu.
 
Silnější atmosféra hravý klub
Silnější atmosféra hravý klub
200
Atmosféru hravý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání navodili hravou náladu.
 
Nejsilnější atmosféra hravý klub
Nejsilnější atmosféra hravý klub
300
Atmosféru hravý klub můžete použít, abyste všem Simíkům na klubovém setkání navodili hravou náladu.
 
Atmosféra smutný klub
Atmosféra smutný klub
100
Atmosféru smutný klub můžete použít, abyste všechny Simíky na klubovém setkání přivedli na smutné myšlenky.
 
Silnější atmosféra smutný klub
Silnější atmosféra smutný klub
200
Atmosféru smutný klub můžete použít, abyste všechny Simíky na klubovém setkání přivedli na smutné myšlenky.
 
Nejsilnější atmosféra smutný klub
Nejsilnější atmosféra smutný klub
300
Atmosféru smutný klub můžete použít, abyste všechny Simíky na klubovém setkání přivedli na smutné myšlenky.
 

 

Správa klubu (2x)

 

Název

Cena

Klubový pokřik
Klubový pokřik
500
Zpřístupní společenskou interakci Klubový pokřik, která členům vašeho klubu umožní propařit celou noc.
 
Klub s konexemi
Klub s konexemi
500
Simíci. kteří jsou členy tohoto klubu, budou v práci podávat lepší výkony.

 

 

 

Oblečení a dekorace (10x)

 

Název

Cena

Kožená bunda
Kožená bunda
200
Reprezentujte svůj klub touto stylovou koženou bundou. Nezapomeňte si ji po nákupu na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.
 
Sportovní bunda
Sportovní bunda
200
Reprezentujte svůj klub touto stylovou sportovní bundou. Nezapomeňte si ji po nákupu na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.
 
Kšiltovka
Kšiltovka
100
Reprezentujte svůj klub touto stylovou kšiltovkou. Po nákupu ji nezapomeňte na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.
 
Klubová vlaječka
Klubová vlaječka
300
Dejte najevo, že patříte do klubu, s touto klubovou vlaječkou. Až si ji koupíte, nezapomeňte si ji někam pověsit.
 
Náramky přátelství
Náramky přátelství
100
Jasně ukažte, koho považujete za skutečné přátele. Po nákupu nezapomeňte náramky na klubovém panelu nastavit jako součást klubového úboru.
 
Klubové dveře
Klubové dveře
400
Pomocí těchto dveří můžete vytvořit místnost pro setkávání klubu, do které nebudou mít přístup členové ostatních klubů.
 
Klubový znak
Klubový znak
600
Tento znak dává hrdě najevo příslušnost k vašemu klubu. Vystavte si ho doma nebo tam. kde se s klubem scházíte.
 
Klubová vlajka
Klubová vlajka
300
Hrdě si zavěste tuto vlajku doma nebo tam. kde se s klubem scházíte a dejte všem najevo svou klubovou příslušnost.
 
Klubový prapor
Klubový prapor
500
Dejte najevo, že patříte do klubu, s tímto klubovým praporem. Až si ho koupíte, nezapomeňte ho někam pověsit.
 
Klubový koberec
Klubový koberec
300
Pořidte si zcela jedinečný koberec, který se honosí vaším klubovým logem! Po nákupu si tento koberec nezapomeňte umístit domů nebo tam. kde se váš klub schází.
 
 
 
The Sims 4

Sekce

 
 
 
Dodatky
 
Kolekce - Přepychový večírek
 
Kolekce - Perfektní patio
 
Kolekce - Báječná kuchyně
 
Kolekce - Strašidelné věcičky
 
Kolekce - Domácí kino
 
Kolekce - Romantická zahrada
 
Kolekce - Dětský pokoj
 
Kolekce - Zahrada za domem
 
Kolekce - Staré časy

 

 

 

Moje stránky

 

 
 

 

Footer Sims

 

EA Logo Maxis Logo THe Sims Logo Origin Logo PEGI

 

Copyright © DeadKarlos (27.2.2014) | WebDesign DeadKarlos