The Sims 4 Logo

   
Pop-Left Pop-Up Pop-Right
The Sims 4

Menu

 
Dodatky
 
Rozšíření - Hurá do práce!
 
Rozšíření - Společná zábava
 
Rozšíření - The Sims 4: Život ve městě

 

 
Herní balíček
 
Herní balíček - Únik do přírody
 
Herní balíček - Návštěva v lázních
 
Herní balíček - Jdeme se najíst
 
Herní balíček - Upíři

 

 

 

TOPlist

 

 
 

 

EA | 24. října 2017

Krystal Otevřete si vlastní veterinární kliniku!

Napsal: Grant Rodiek

Zdroj: Oficiální stránky EA.com

 

 

Zdravíme hráče Simíků! Vyhrňte si rukávy a vrhněte se do práce, protože The Sims™ 4 Psi a kočky* mají dost možná nejlepší podnik, jaký jsme kdy vytvořili. V nejnovějším rozšíření si Simíci mohou otevřít veterinární kliniku a začít pracovat jako místní veterináři. Veterináři si mohou najmout personál a také mají možnost kliniku v režimu stavby uzpůsobit tak, aby odpovídala jejich osobnímu stylu.

 

 

Samozřejmě můžete zaměstnancům zvyšovat platy, vyhazovat je nebo kárat. Také je můžete přinutit nosit ztřeštěné úbory. Nebo klidně i normální, jenže to není taková zábava. Pokud máte Únik do přírody, mohou veterináři klidně nosit medvědí kostým!

 

Většina akce se točí kolem zlepšování veterinářských dovedností, což se bude vašim Simíkům v této profesi hodit. Pokud chcete, můžete vytrénovat celou rodinu a nechat ji na klinice pracovat. Díky tomu obsloužíte co největší počet klientů a ušetříte na mzdách! Nejprve tu máme vyšetřovací lehátko. Vaši Simíci musí dbát na stres pacientů, který u nich při vyšetřování jejich potíží nevyhnutelně nastane. Ve hře najdete celou řadu nových neduhů, jako jsou blechy, pozlacené vnitřnosti nebo rozvinutá bahenní tlama. Jakmile odhalíte příčinu, můžete zahájit léčbu a vyúčtovat si své služby.

 

Nebo to prostě můžete zkusit jen tak hádat. Ale pozor! Nevhodná léčba vás bude stát čas, simoleony, a navíc pacienta hodně vystresuje!

 

Obrázek 1

 

Některé neduhy se ale na vyšetřovacím stole vyřešit nedají a v takovém případě ke slovu přichází operace. Na tu se můžete vrhnout u operačního stolu, který zvládne i komplikované způsoby léčby. Vaši Simíci u něj mohou mazlíčky kastrovat a kastraci také rušit. Po operaci mazlíčci dostanou ochranný límec, ale nebojte, nezůstane jim dlouho.

 

Když se veterináři zrovna nestarají o pacienty, mohou vyrábět nové medikamenty (nebo to nechat dělat zaměstnance), které mohou prodávat v automatu, použít na vlastní mazlíčky nebo využít k odstranění stresu svých pacientů. Na veterinární klinice nikdy nezavládne nuda!

 

Obrázek 2

 

Dlouhodobě se vyplatí nechat vyškolit zaměstnance nebo si zpřístupnit silné výhody, které váš podnik ještě vylepší. Na klinice toho můžete objevit velkou spoustu, a navíc máte k dispozici i celou řadu možností, jak si ji uzpůsobit zcela podle svého.

 

The Sims 4 Psi a kočky přináší hromadu nových aktivit, ale chtěli jsme, aby podnikaví hráči měli možnost vydělávat simoleony a vyprávět příběhy úplně novým způsobem jako veterináři. Je to v sérii The Sims úplná novinka a už se nemůžeme dočkat, co na ni řeknete. Naučte se chovat k pacientům a připravte se na pořádnou péči o mazlíčky, kterou si můžete užít už v listopadu!

 
The Sims 4

Sekce

 
 
 
Dodatky
 
Kolekce - Přepychový večírek
 
Kolekce - Perfektní patio
 
Kolekce - Báječná kuchyně
 
Kolekce - Strašidelné věcičky
 
Kolekce - Domácí kino
 
Kolekce - Romantická zahrada
 
Kolekce - Dětský pokoj
 
Kolekce - Zahrada za domem
 
Kolekce - Staré časy

 

 

 

Moje stránky

 

 
 

 

Footer Sims

 

EA Logo Maxis Logo THe Sims Logo Origin Logo PEGI

 

Copyright © DeadKarlos (27.2.2014) | WebDesign DeadKarlos