The Sims 4 Logo

   
Pop-Left Pop-Up Pop-Right
The Sims 4

Menu

 
Dodatky
 
Rozšíření - Hurá do práce!
 
Rozšíření - Společná zábava
 
Rozšíření - The Sims 4: Život ve městě

 

 
Herní balíček
 
Herní balíček - Únik do přírody
 
Herní balíček - Návštěva v lázních
 
Herní balíček - Jdeme se najíst
 
Herní balíček - Upíři

 

 

 

TOPlist

 

 
 

 

EA | 16. Ledna 2017

Krystal Seznam se s Vladem, prvním upírem z Forgotten Hollow

Napsal: SimGuru George

Zdroj: Oficiální stránky EA.com

 

 

Herní balíček The Sims 4 Upíři* vychází už 24. ledna, a tak jsme vám v krátkosti chtěli představit Vladislause Strauda, upíra, který založil Forgotten Hollow. Naštěstí se nám podařilo získat jeho deník, do kterého teď společně nahlédneme.

 

Milý deníčku, to jsem zase já, Vlad.

 

Moc mě baví každý den si do tebe zapisovat. Po dvou stoletích strávených ve Forgotten Hollow mi tyhle zápisky pomáhají nic nezapomenout – upíři totiž musí mít v hlavě všechno v pořádku, aby přežili takhle dlouho!

 

Dnes jsem se probudil dost brzo, asi tak v 16:30. Vždycky jsem byl ranní ptáče. Když totiž z rakve vstanu včas, ještě zahlédnu poslední ohavné sluneční paprsky, jak mizí kdesi za horami. Rychle jsem zhltnul plazmový balíček, abych uhasil žízeň. Byla to taková malá snídaně.

 

Obrázek 1

 

Při západu slunce jsem se pustil do každodenních drobností. Nejprve jsem zahrál pár strašidelných melodií na varhany. Musím říct, že mi to po těch letech už docela jde. Jakmile se vytratily i poslední sluneční paprsky, šel jsem se projít po svých pozemcích. Moje mlhavá forma mě hezky ukryla, zatímco jsem prolétal mezi náhrobky na hřbitově. V noci se tu kupí hromady mlhy, díky které mě nikdo nemůže zahlédnout. Tohle je má nejoblíbenější část noci. Měkká zář plazmového ovoce a chroupání sixamských moskytolapek, které chytají všechny brouky poletující kolem. Potom jsem ale zaslechl, že v centru to začíná žít, a uvědomil jsem si, že už mám zase žízeň.

 

Krátce po osmé hodině večerní jsem seběhl z kopce na náměstí. Ne, že bych byl nějaký velký narcista, ale rád si prohlížím svou sochu, která se tyčí uprostřed náměstí. Simíkovští obyvatelé města mají za to, že jde o sochu mého praděda Vladislause Strauda I. Místní upíři ale znají pravdu: to já město založil a to já stále stojím v jeho čele. Když jsem tam tak seděl a prohlížel si tu krásnou sochu, našel jsem, co jsem hledal: dva nicnetušící Simíky na noční procházce k vodopádu.

 

Obrázek 2

 

Rychle jsem zmizel v mlze a znovu jsem se objevil až u nich. Pomocí svých temných schopností jsem jednoho z nich okouzlil a druhého rychle přesvědčil, abych se z něj mohl trochu napít. ČERSTVÉ plazmě se nic nevyrovná!

 

Od lahodného jídla mě ale vyrušili ti otravní sourozenci Vatorovi, Caleb s Lilith. Prostě tam najednou vtrhli, zrušili má kouzla a začali mě poučovat o alternativních zdrojích plazmy. A jako by to nestačilo, začali kritizovat můj šatník a osobní hygienu. Vadilo jim i to, že ukazuji svou temnou formu na veřejnosti. Nechápu, co mají proti šedivým kabátům. Mám jich stovky, hodí se ke všemu a nikdy nevyjdou z módy. Kdo by to měl lépe vědět než já?

 

Obrázek 3

 

Ale to už je jedno. Hlavní je, že mi pokazili noc. Byl nejvyšší čas, abych jim ukázal, zač je toho loket. Domluvili jsme se, že si to rozdáme jako za starých dobrých časů. Přesně o půlnoci jsme se setkali před mým panstvím, kde se měl odehrát nepřátelsky přátelský souboj. Bojovali jsme ve vzduchu i na zemi a já, jak se dalo čekat, pokaždé zvítězil. Když měl Caleb dost, konečně svěsil zklamaně hlavu a vydal se pomalu domů. Pokud mě chce porazit v podobně velkolepém duelu, měl by si pořídit česnek.

 

Ráno se pomalu blížilo a slunce se chystalo vyjít. Proto jsem se pustil do temné meditace, abych si doplnil energii a měl dost sil přečíst si poslední kapitoly upíří encyklopedie (vřele vám ji doporučuji, je zajímavá a je v ní spousta informací). Navíc se tam většinou píše o mně. Když sluníčko vylezlo na obzor, ukryl jsem se do své krypty a začal jsem si zapisovat do deníčku. Až tohle dopíšu, zavřu se v rakvi a budu si užívat ten správný nemrtvý odpočinek.

 

...

 

 

 

*K hraní je třeba základní hra The Sims 4 a všechny herní aktualizace.

 
The Sims 4

Sekce

 
 
 
Dodatky
 
Kolekce - Přepychový večírek
 
Kolekce - Perfektní patio
 
Kolekce - Báječná kuchyně
 
Kolekce - Strašidelné věcičky
 
Kolekce - Domácí kino
 
Kolekce - Romantická zahrada
 
Kolekce - Dětský pokoj
 
Kolekce - Zahrada za domem
 
Kolekce - Staré časy

 

 

 

Moje stránky

 

 
 

 

Footer Sims

 

EA Logo Maxis Logo THe Sims Logo Origin Logo PEGI

 

Copyright © DeadKarlos (27.2.2014) | WebDesign DeadKarlos