The Sims 4 Logo

   
Pop-Left Pop-Up Pop-Right
The Sims 4

Menu

 
Dodatky
 
Rozšíření - Hurá do práce!
 
Rozšíření - Společná zábava
 
Rozšíření - The Sims 4: Život ve městě

 

 
Herní balíček
 
Herní balíček - Únik do přírody
 
Herní balíček - Návštěva v lázních
 
Herní balíček - Jdeme se najíst
 
Herní balíček - Upíři

 

 

 

TOPlist

 

 
 

 

DeadKarlos | 19. 7. 2017

Krystal The Sims 4 - Dovednosti - Rodičovství

The Sims 4: Rodičovství IkonaRodičovství DovednostRodičovství je nová dovednost v herním balíčku The Sims 4: Rodičovství. Dovednost Rodičovství mohou Simíci zvýšit až na 10. úroveň.

Zkušení rodiče vědí, kdy své děti ovlivnit, kdy je pobídnout a kdy potrestat. Mají zmáknuto, jak děti udržovat v čistotě a jak uspokojit jejich potřeby.

V rodičovství se zlepšíte péčí o děti. rozhovory s ostatními rodiči a hledáním informací na počítači. Zlepšení v této dovednosti vám zpřístupní nové rodičovské možnosti a způsoby řešení dětských potřeb.

 

Dospělí se teď mohou naučit dovednost rodičovství. Je nenahraditelná pro všechny Simíky, kteří chtějí mít spokojené a dobře vychované potomky.

 

Simíci si mohou dovednost rodičovství zlepšit hledáním informací na počítači a čtením dovednostních knih. Nejlepší je samozřejmě skutečně být rodičem. Jediný způsob, jak se dostat až na samý vrchol této dovednosti, je provádět rodičovské interakce. Pracujte s dětmi, chvalte je a vychovávejte. Pečovatel, který dětem uspokojí potřeby pomocí rodičovských interakcí, se ze svých zkušeností poučí.

 

Rodiče budou mít také potřebu provádět děti jejich každodenním životem. Mohou k tomu přistupovat vlídně a pokusit se děti k mytí nádobí a spánku přimět po dobrém. Tvrdohlavé děti ale občas potřebují tvrdší ruku. Rodiče jim nemusí dát na výběr a prosté je přinutí dělat, co mají.

Odemčené odměny

Úroveň

Odměny

1

Osvojená dovednost Rodičovství

Simík <Jméno> teď může chválit dětské chováni a přimět děti, aby uklízely. Také je může pokárat za nepěkné chování: buď je požádá, aby danou věc nedělaly, nebo je prostě seřve.

2

Simík <Jméno> teď dokáže přimět děti, aby psaly domácí úkoly. Navíc může dětem přísně říct, aby se nechovaly nevhodně. Při výukových situacích má více možností.

3

Simík <Jméno> může dětem pomoct uspokojit základní potřeby, jako jsou potřeba WC, hygiena a zábava. Také může dávat rodičovské rady ostatním rodičům.

4

Simík <Jméno> teď může posílat děti na hanbu. Také má k dispozici více informací o tom, jak ovlivnit vývoj svých
dětí.

5

Simík <Jméno> teď může zlobivým dětem dát zaracha. Pokud má radši mírnější přístup, může nedobré chování s dítětem probrat nebo celou situaci vyřešit objetím. Také teď má k dispozici více možností pro řešení dětských pohnutek.

6

Simík <Jméno> teď může ostatním rodičům dodat dobrý pocit, pokud to mají zrovna těžké. Když Simík <Jméno> pečuje o nemluvňata, přesně ví, co jim schází.

7

Simík <Jméno> teď dokáže efektivněji řešit potřeby svých dětí. Lépe mu také jde, když se děti snaží přimět, aby něco udělaly.

8

Simík <Jméno> teď má při výukových situacích i třetí možnost. Také je mnohem efektivnější při provádění výchovných interakcí.

9

Simík <Jméno> je teď tak přesvědčivý, že vždycky uspěje, když se snaží dítě přimět k nějaké činnosti (například k úklidu nebo mytí nádobí). Simík <Jméno> teď také přesně ví, jak jeho rady ovlivní výukové situace.

10

Simík <Jméno> teď může na dětech provádět interakci Superefektivní péče o děti, která jim vyřeší všechny potřeby najednou. Když Simík <Jméno> udělá hodně rodičovských povinností, může přejít do režimu skvělého rodiče, ve kterém jeho vlastní potřeby nebudou až takový problém.

 
 
 

Dovednost

Základní hra

Atletika · Charisma · Gurmánské vaření · Housle · Hraní videoher · Klavír · Komedie · Kutilství · Kytara · Logika · Malování · Mixologie · Neplecha · Programování · Psaní · Raketová věda · Rybaření · Vaření · Zahradničení

Základní hra Děti

Kreativita · Motorika · Psychika · Společenskost

Únik do přírody

Bylinkářství

Hurá do práce!

Pečení · Fotografování

Společná zábava

DJ · Tanec

 
The Sims 4

Sekce

 
 
 
Dodatky
 
Kolekce - Přepychový večírek
 
Kolekce - Perfektní patio
 
Kolekce - Báječná kuchyně
 
Kolekce - Strašidelné věcičky
 
Kolekce - Domácí kino
 
Kolekce - Romantická zahrada
 
Kolekce - Dětský pokoj
 
Kolekce - Zahrada za domem
 
Kolekce - Staré časy

 

 

 

Moje stránky

 

 
 

 

Footer Sims

 

EA Logo Maxis Logo THe Sims Logo Origin Logo PEGI

 

Copyright © DeadKarlos (27.2.2014) | WebDesign DeadKarlos