The Sims 4 Logo

   
Pop-Left Pop-Up Pop-Right
The Sims 4

Menu

 
Dodatky
 
Rozšíření - Hurá do práce!
 
Rozšíření - Společná zábava
 
Rozšíření - The Sims 4: Život ve městě

 

 
Herní balíček
 
Herní balíček - Únik do přírody
 
Herní balíček - Návštěva v lázních
 
Herní balíček - Jdeme se najíst
 
Herní balíček - Upíři

 

 

 

TOPlist

 

 
 

 

DeadKarlos | 3.4.2015

Krystal The Sims 4 - Dovednosti - Fotografování

The Sims 4: Hurá do práce IkonaFotografováníFotografování je nová dovednost v dodatku The Sims 4: Hurá do práce.

Dovednost Fotografování má pouze 5 úrovní.

Od mobilu až k profesionálnímu fotoaparátu. Simíci, kteří umí fotografovat, budou mít větší úspěch, když budou hodně fotit, vylepšovat si vybavení, experimentovat s různým nastavením a využívat fotostudio Cvak a blesk.

 • Simíci mohou fotit pomocí fotoaparátu nebo mobilního telefonu. Čím více fotek udělají, tím lepší budou ve zvěčňování nezapomenutelných okamžiků.
 • S mobilem může fotit úplně každý - v sekci Zábava můžete fotit předměty, ostatní Simíky, sami sebe nebo sami sebe s dalšími Simíky.
 • Simíci si mohou v réžimu stavby zakoupit fotoaparáty. Různé fotoaparáty disponují různými funkcemi, například přiblížením obrazu. Chcete-li fotit, umístěte fotoaparát do inventáře Simíka a vyberte jej, čímž si zobrazíte možnosti pro focení.
 • Při focení se obrazovka přepne do pohledu první osoby. Nástroje pro ovládání fotoaparátu vám umožní nastavit jeho polohu (vertikálně a horizontálně), zoom, velikost, poměr stran a filtry. Také můžete zapnout nebo vypnout blesk. Některá z těchto nastavení najdete pouze u dražších fotoaparátů.
 • Fotografie můžete využít různými způsoby: třeba si je zavěsit na stěnu, prodat je v obchodě nebo z nich udělat vzpomínku.
 • Fotostudio je další užitečný předmět, který se bude hodit fotografům. Můžete pomocí něj díky stativu vyfotit až dva Simíky současně. Pro dotvoření scény můžete použít různé druhy pozadí. Nejvíce ho ocení Simíci, kteří by si kvalitním focením rádi přivydělali pár simoleonů navíc.
 • Fotografii můžete proměnit ve vzpomínku pomocí volby Přidat mezi vzpomínky (na fotce). Hráči mohou na fotkách jednotlivé Simíky označit. K fotkám můžete také přiřadit emoce, které se Simíkům vybaví, když se na fotku podívají a začnou vzpomínat.

Dovednost Fotografování

Hlavní článek: Dovednost, Fotografování

Fotografování v The Sims 4: Hurá do práce přidává nové způsoby jak zachytit svět kolem sebe skrze režimu fotoaparátu. Režim fotoaparátu se spustí, když Simík použije svůj mobilní telefon, digitální fotoaparát, nebo fotografického studia. Při pořizování fogotrafií Simík bude také získávat a zvyšovat dovednost Fotografování.

 • Dovednost Fotografování je maximálně na 5. úrovni a nezískáte žádné odměny.

 

Dovednost Fotografování

 

Všechny fotoaparáty mají stejné interakce (Vyfotit, Vyfotit..., Vyfotit se s...), ale mobilní telefon má jedinečnou interakci "Udělat si selfie" a Foto studio "Udělat skupinové foto". Foto studio má také jednu jedinečnou vlastnost, která vám umožní vybrat si z některých 8 různých pozadí.

 

Mobilní telefony, Digitální fotoaparáty a Foto studio mají všechny stejné základní ovládací nastavení fotoaparátu, s vyjímkou zoom, velikosti fotografie a kvalitu fotky.

 • Mobilní telefony - Žádná funkce zoom, malá velikost fotografie, nízká kvalita fotky.
 • Digitální fotoaparát Lehoučko lepší - Žádná funkce zoom, malá velikost fotografie, nízká kvalita fotky.
 • Poměrně průměrný digitální fotoaparát – Zoom k dispozici, střední velikost fotografie, střední kvalita fotky.
 • Digitální fotoaparát Obdivovaný obraz – Zoom k dispozici, velká velikost fotografie, vysoká kvalita fotky.
 • Footo Studio – Zoom k dispozici, velká velikost fotografie, vysoká kvalita fotky.

 

Dovednost Fotografování 2

 

Nyní, když jste se naučili základy fotoaparátu a dovednosti Fotografování, je na čase přesunout pozornost na samotné fotografie. Fotografie se budou automaticky umísťnovat v inventáři Simíka. Odtud můžete umístit fotografie na stěnu jako výzdobu pro váš domov, nebo se pustit do Obchodu a prodávat fotky se ziskem.

Dovednost Fotografování 3

 

 • Vytváření kopie sníží hodnotu fotografie. Ačkoliv se to může zdát jako rychlý způsob jak získat fotografie do vašeho podnikání, ale nikdy nedosáhne takovou hodnotu v porovnání s původním uměleckým dílem.
 • Všechny fotografie můžete označit jako Romantickou vzpomínku. Můžete si označit Simíky, napsat něco o vzpomínce.

Odemčené odměny

Úroveň

Odměny

1

<Jméno Simíka>se naučil dovednost fotografování, takže teď může zachycovat krásy světa a zároveň vytvářet umělecká díla. Cesta k fotografické dovednosti sice zabere nějaký čas, ale čím vyšší jeho dovednost fotografování bude, tím lepší fotky se mu podaří.

2

Nezapomeňte na selfíčka! <Jméno Simíka> má tvářičku jako ze žurnálu a když se telefonem vyfotí, vylepší si dovednost fotografování.

3

Na kvalitě fotoaparátu Simíka <Jméno Simíka> záleží! Levné foťáky se sice skvěle hodí, když s focením teprve začínáte, ale jinak se vyplatí investovat více simoleonů a pořídit si model, který umí přibližovat obraz a vytvářet fotky ve větším rozlišení.

4

<Jméno Simíka> si může focením ostatních Simíků pomocí fotostudia Cvak a blest vydělat pár simoleonů navíc.

5

<Jméno Simíka> se stal mistrem fotografování. Možná by si měl otevřít galerii a vystavit v ní své fotografie. Je to způsob, jak se se Simíky podělit o své umění a navíc při tom i něco vydělat.

 
 

Dovednost

Základní hra

Atletika · Charisma · Gurmánské vaření · Housle · Hraní videoher · Klavír · Komedie · Kutilství · Kytara · Logika · Malování · Mixologie · Neplecha · Programování · Psaní · Raketová věda · Rybaření · Vaření · Zahradničení

Základní hra Děti

Kreativita · Motorika · Psychika · Společenskost

Únik do přírody

Bylinkářství

Hurá do práce!

Pečení · Fotografování

Společná zábava

DJ · Tanec

 
The Sims 4

Sekce

 
 
 
Dodatky
 
Kolekce - Přepychový večírek
 
Kolekce - Perfektní patio
 
Kolekce - Báječná kuchyně
 
Kolekce - Strašidelné věcičky
 
Kolekce - Domácí kino
 
Kolekce - Romantická zahrada
 
Kolekce - Dětský pokoj
 
Kolekce - Zahrada za domem
 
Kolekce - Staré časy

 

 

 

Moje stránky

 

 
 

 

Footer Sims

 

EA Logo Maxis Logo THe Sims Logo Origin Logo PEGI

 

Copyright © DeadKarlos (27.2.2014) | WebDesign DeadKarlos